PRACOWNIK MAGAZYNU/Praca zmianowa na dwóch lokalizacjach

Dodane: Czwartek, 12 Wrzesień, 2024  09:24

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: IDEAL

Opis oferty pracy

Lokalizacja: Okolice Berlina

Wynagrodzenie: 2500-2750 euro brutto miesięcznie

Stawka godzinowa brutto: dzienna 13,50 euro, nocna od 16,88 euro

Zadania:

Rozładunek lub załadunek ręczny przesyłek kurierskich
Praca zmianowa w dwóch lokalizacjach

Wymagania:

Wysoka sprawność fizyczna
Plan pracy na min. 3 miesiące

Mile widziane:

Prawo jazdy kat. B (125UR brutto premii za prowadzenie firmowego busa)
Doświadczenie w pracy fizycznej

Oferujemy:

Zakwaterowanie
Możliwość zatrudnienia na niemieckiej umowie po 3 miesiącach
Wsparcie polskiego koordynatora na terenie Niemiec
Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec
Dojazd firmowymi busami
Wynagrodzenie wypłacane zawsze do 10. dnia miesiąca

Gwarantujemy również:

100EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy
150EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU
207 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld)
możliwości zostania na dłużej – jeśli i Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy chętnie podpisujemy kontrakty na dłuży okres

szkolenia i rozwój – zależy nam aby osoby, które chcę się rozwijać mogły to robić – więc jeśli interesuje Cię stanowisko Leadera lub Brygadzisty pomoże Ci się rozwinąć (dodatek dla brygadzisty nawet +2,5EUR do każdej przepracowanej godziny)

stabilne miejsce pracy – wiemy jak ważna jest stabilizacja i gwarancja pracy, szczególnie jak pracujesz za granica – to też możemy zapewnić naszym dobrze pracującym pracownikom.

Dołącz do zespołu IDEAL – Aplikuj teraz!
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Szydłowo w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Konto firmowe
Na Lento.pl od 24 sie 2018
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków